„Toyota“ pristato naująjį sportinį automobilį GR 86

Visame pasaulyje nekantriai laukiamas naujasis GR 86 modelis debiutavo bendrame internetiniame „Toyota GAZOO Racing“ ir „Subaru“ renginyje. Naujausias „Toyota“ sportinis automobilis yra jau trečiasis GR gamoje, kurioje jau yra tokie modeliai, kaip plačiai pripažinti „GR Supra“ ir „GR Yaris“.

Naujasis GR 86 paveldėjo svarbiausias smagų vairavimą garantuojančias charakteristikas, kuriomis pasižymėjo originalusis GT86 modelis, debiutavęs 2012-aisiais. Visame pasaulyje buvo parduota 200 tūkst. „Toyota GT86“ modelių. Manoma, kad naujasis GR 86 modelis bus lengviausias segmento keturvietis kupė ir visa tai dėl gausybės modelio svorį sumažinusių technologijų ir sprendimų, tokių kaip aliuminio stogas arba kėbulo dalys.

Po kapotu – nedidelio svorio opozicinis keturių cilindrų variklis, kurio darbinis tūris padidintas iki 2,4 litrų. Tad galios atžvilgiu GR 86 pažengė toliau nei modelio pirmtakas.

GR 86 išorės matmenys yra kone identiški GT86: tai leido naujam modeliui išlaikyti žemą svorio centrą, kad būtų užtikrintas automobilio tikslumas ir aukšto lygio valdymo savybės. Lyginant su GT86, 50 proc. išaugo ir kėbulo standumas, tad naujasis modelis pradžiugins dar geresnėmis valdymo ir vairavimo galimybėmis.

Automobilio aerodinaminiai elementai, tokie kaip priekyje esantys ortakiai, slenksčių apdailos ir kitkas buvo sukurti remiantis modelio dalyvavimo automobilių sporte patirtimi. Šie elementai GR 86 leido pasiekti geriausių klasėje valdymo ir stabilumo rezultatų.

„Toyota“ skelbia, kad naujasis GR 86 modelis bus Europoje, o daugiau detalių žadama atskleisti vėliau šiemet.

Preliminarūs techniniai duomenys(1)

Ilgis (mm)4265
Plotis (mm)1775
Aukštis (mm) (2)1310
Ratų bazė (mm)2575
Kėbulo svoris (kg)1270
VariklisOpozicinis keturių cilindrų DOHC „Toyota“ D-4S tiesioginio įpurškimo
Darbinis tūris (l)2,387
KomponuotėVariklis priekyje, užpakaliniai ratai varomi
PakabaPriekisMacPherson pakaba
GalasDvisvirtė
StabdžiaiPriekisVentiliuojami diskai
GalasVentiliuojami diskai
Padangos (Priekis/Galas)215/40 R18

(1) Tikslūs Europai skirto modelio techniniai duomenys bus paskelbti po homolagacijos ir bus patvirtinti iki naujojo GR 86 pristatymo

(2) Įskaičiuojant anteną ant stogo, aukštis atmetus anteną yra 1280 mm

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *