Reikia paskolos automobiliui?

Automobilio reikia tuojau pat, o finansinės galimybės jį įsigyti šiek tiek riboja? Galbūt jums galėtų pagelbėti paskola automobiliui? Be abejonės, kiekvienam žmogui, susiruošusiam skolintis pinigų pirkti transporto priemonę  prioritetas – pigiausia paskola automobiliui. Kaip ją gauti?

Vienais atvejais finansiškai naudingiau imti paskolą, kitais – lizingą. Paskolos automobiliui vertėtų susidomėti tiems, kurie nori pasiskolinti nedidelę sumą. Jeigu planuojate pirkti brangų automobilį, tuomet derėtų susidomėti lizingu. Taip yra todėl, kad tarp paskolos ir lizingo palūkanų paprastai būna nemažas skirtumas. Perkant brangų automobilį, turėsite galimybę gauti lizingą su mažomis palūkanomis, todėl didelės sumos paskola gali jūsų piniginei būti labiau nuostolinga. Tuo tarpu, jeigu iki svajonių automobilio  tetrūksta visai nedaug ir jums didelė suma tiesiog nereikalinga, lizingo daugelis bendrovių ir bankų tokiu atveju tiesiog nesuteiks. Jeigu jums tetrūksta nedidelės sumos iki norimo automobilio kainos ar tiesiog planuojate pirkti ne tokį jau ir brangų automobilį, pasinaudokite paskolų palyginimo platformų paslaugomis.

Kaip tai veikia? Viskas ganėtinai paprasta:

  • Atsivertę tokios platformos puslapį, pildote vieną paraišką;
  • Gaunate keletą optimaliausių pasiūlymų;
  • Palyginate gautus pasiūlymus ir išsirenkate sau palankiausią;
  • Pildote paraišką pasirinktos kredito įmonės puslapyje;
  • Gaunate palankiausią paskolą.

Viskas skamba per daug paprastai ir manote, jog tai kainuos daug laiko ir pinigų? Tikrai ne. Visų pirma, tai yra nemokamai. Antra – saugu, nes užtikrinama jūsų duomenų apsauga. Trečia – viskas labai greita. Pasiūlymas paprastai gaunamas per 1-2 valandas.

Kalbant apie paskolas automobiliui, būtų nedovanotina nepaminėti Mogo paslaugos, apie kurią, tikriausiai, girdėjote visi. Tai tarptautinė finansų įstaiga, veikianti jau daugiau nei 8 metus. Patraukliausia tai, jog įkeitimui ši įmonė priima ne tik dėvėtus lengvuosius automobilius, bet ir sunkiasvores transporto priemones, motociklus, žemės ūkiui naudojamą transportą ir kt. Čia pat galite gauti lizingą prabangesniam automobiliui arba išsinuomoti automobilį, o su laiku jį išsipirkti.

Taigi, kaip matote galimybių ir priemonių vairuoti naują savo svajonių  mašiną išties apstu. Tik tereikia skirti daugiau laiko, kad galėtumėte išsirinkti sau prieinamiausią variantą ir nebereikėtų vėliau graužtis dėl per didelių investicijų.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *