Padangos internetu pigiau: kur ir kaip ieškoti?

Taip, kaip internete perkame drabužius, avalynę ir daugybę buities prekių, taip klientams siūlomos ir padangos internetu pigiau. Tai puikus būdas įsigyti padangas, nebegalvoti apie jų atsivežimą ir dar sutaupyti pinigų. Visgi, kaip išsirinkti padangas internetu, kad ne tik sutaupytumėte, bet ir liktumėte patenkinti pirkiniu.

Kada keisti padangas?

Žieminės ir vasarinės padangos Lietuvoje keičiamos pagal galiojančias tvarkas, kurias nurodo ne tik konkrečias datas, bet ir tikslius protektoriaus gylius, kuriuos turi atitikti padangos. Tad labai svarbu, kad padangos būtų pakeistos laiku ir tinkamos. Be to, padangas reikia keisti ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, jeigu padanga yra įplyšusi, jeigu pastebėjote joje guzelį arba įsismeigusį vinuką.

Naujos ar dėvėtos?

Labai dažnai norintys sutaupyti, ieško, kur parduodamos padangos internetu pigiau. Vienas iš tokių pasirinkimų yra dėvėtos padangos. Tokias galite įsigyti iš pačių vairuotojų arba pardavėjų. Dėvėtos gali būti ir restauruotos padangos. Jos bus tvarkingos, tačiau pigesnės.

Tačiau jeigu nenorite rizikuoti, internete galite rasti ir nebrangių naujų padangų. Labai dažnai interneto pardavėjai skelbia įvairias akcijas ir specialius pasiūlymus, tad reikia tik stebėti pasiūlymus ir geras tikrai pasitaikys.

Rinkitės patikimus pardavėjus

Jeigu norite nenusivilti, visuomet skirkite laiko patikimo pardavėjo pasirinkimui. Tai ypač svarbu kai perkate dėvėtas padangas. Tokiu atveju rinkitės tik patikimą pardavėją. Nepatariama pirkti iš pavienių asmenų ar skelbimų portalų, nes tai padidina riziką likti apgautam. O jeigu pirksite dėvėtas ar restauruotas padangas iš oficialios interneto parduotuvės, galėsite ne tik būti tikri, kad gausite kokybišką prekę, bet ir ją grąžinti, jeigu ji neatitiks Jūsų lūkesčių.

Pasidomėkite grąžinimo sąlygomis

Perkant internetu, reikėtų iš karto susipažinti su grąžinimo sąlygomis. Kartais pasitaiko, kad padangos internetu pigiau parduodamos kokybiškos, bet kol atkeliauja iki pirkėjo, jos būna apgadintos. Kartais pasitaiko ir tokių atvejų, kai komplekte ne visos padangos vienodos. Visais tokiais ir panašiais atvejais turite teisę prekę grąžinti. Kaip tai daroma ir ar už tai nereikia papildomai mokėti, sužinosite perskaitę pristatymo ir grąžinimo taisykles, kurias skelbia kiekvienas patikimas pardavėjas savo elektroninėje parduotuvėje. Tai labai svarbus dalykas, kuriuo reikėtų pasidomėti dar prieš apmokant pasirinktų prekių krepšelį.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *