„Opel“ atgaivins „Frontera“ vardą – jį turės visiškai naujas SUV

„Opel“ paskelbė, kad 2024 m. į kelius sugrąžins vardą „Frontera“. Taip vadinsis visiškai naujas Vokietijos gamintojo SUV modelis. Naujoji „Frontera“ bus smagi vairuoti ir pasižymės išmaniomis funkcinėmis savybėmis. Debiutuojantis modelis visuomenei bus pristatytas vėliau šiais metais.

Jis atspindės naująją „Opel“ tvirtų, drąsių ir išgrynintų modelių dizaino filosofiją bei taps pirmuoju serijiniu Vokietijos markės automobiliu, paženklintu naująja bendrovės emblema. Naująją „Frontera“ nuo pat gamybos pradžios bus galima rinktis ir su elektromobilio pavara.

„Frontera“ vardas idealiai tinka mūsų naujajam SUV modeliui. Jis išsiskirs tvirtu charakteriu ir atstovaus pačiam karščiausiam rinkos segmentui“, – pabrėžė „Opel“ generalinis direktorius Florianas Huettlis.

Rinkos naujokas bus erdvus ir universalus automobilis, taikysiantis į aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjus bei keliauti mėgstančias šeimas. Naująjį modelį išleisiantis gamintojas pasiūlys mobilumo priemonę už plačiam vairuotojų spektrui prieinamą kainą. Tai – ilgametė „Opel“ tradicija.

Naujojo SUV modelio visiškai elektrinė versija bei šiemet taip pat pasirodysiantis naujos kartos „Grandland“ modelis su elektros pavara taps svaria paspirtimi „Opel“ transformuojantis į vien tik elektrinių transporto priemonių gamintoją. Po šių automobilių pristatymo vokiečiai pasiūlys kiekvieno gamos modelio elektrinę versiją.

„Opel“ jau dabar turi itin platų baterijose kaupiama elektros energija varomų gaminių asortimentą. Jis apima nuo keturračio „Rocks Electric“ ir elektromobilių „Corsa Electric“, „Mokka Electric“, „Astra Electric“ bei „Astra Sports Tourer Electric“ iki naujųjų keleivinių „Combo Electric“ bei „Zafira Electric“ automobilių. Be to, jau šiandien vokiečiai siūlo visos lengvųjų komercinių modelių gamos elektrines versijas, įskaitant naujuosius „Combo Electric“, „Vivaro Electric“ ir „Movano Electric“.

Daugiau informacijos apie naująjį automobilį ir pirmąsias „Frontera“ nuotraukas „Opel“ atskleis artimiausiomis savaitėmis.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *