Minėdama „Land Rover“ 75-metį „Lego“ sukūrė klasikinio „Defender“ rinkinį

Minėdama „Land Rover“ 75-erių metų sukaktį, „Lego Group“ konstravimo mėgėjams pristato naująjį „Lego Icons“ rinkinį – klasikinį „Land Rover Defender 90“ modelį – ir siūlo susikurti savo nuotykį. 2 336 dalių rinkinyje yra visi aksesuarai, padėsiantys parengti konstruojamą automobilį išvykoms į bekelę.

Rinkinys pateikiamas „du viename“ formatu, todėl konstruotojai gali sukurti tiek kasdieniams keliams tinkamą modelį, tiek pritaikyti jį nuotykiams.

„Defender“ modelis tuo ir garsus, kad jau 75 metus garsina bendrovės vardą ir įkvepia vairuotojus leistis į išvykas bet kokiais keliais. Visame pasaulyje akimirksniu atpažįstamo silueto visureigis per tuos metus sukaupė neįtikėtiną unikalių nuotykių, humanitarinės pagalbos karštuose pasaulio taškuose ir sunkaus darbo nepalankiomis sąlygomis istoriją.

32 cm ilgio „Lego“ modelis visapusiškai atspindi automobilio charakterį ir išsiskiria tik jam būdingais priedais, įskaitant stogo bagažinę, aukštai iškeltą oro įsiurbimo angą, priekinį buferį su veikiančia vilkimo gerve, šoninius stogo bagažinės rėmus ir įrankių dėžę, taip pat specialias didesnio sukibimo plokštes purvui ir smėliui pervažiuoti. Sukonstruotame automobilyje taip pat yra veikiantis vairas ir pakaba, atsidarančios durelės bei variklio dangtis, o salono detalės perimtos iš tikrojo klasikinio „Defender“.

„Defender“ yra nuotykių sinonimas, o šis naujas „Lego“ rinkinys yra puikus būdas pajusti neprilygstamos, nesustabdomos automobilių ikonos dvasią ir kartu pasidalinti žaismingąja jo dalimi“, – pažymėjo „Land Rover Classic“ direktorius Paulas Barrittas.

„Prikelti klasikinį „Defender“ konstruktoriaus kaladėlėmis nebuvo lengvas iššūkis. „Defender“ gali nuvesti jus bet kur, todėl kurdami rinkinį norėjome perteikti pačių įvairiausių nuotykių pojūtį. Nekantraujame išvysti gerbėjų reakciją“, – pridūrė vyresnysis „Lego“ dizaineris Kurtas Kristiansenas.

Prieš pristatydama naująjį rinkinį, „Lego Group“ į Škotijos aukštumas atgabeno tikrą klasikinį „Defender“ automobilį ir jame įkūrė sunkiausiai pasiekiamą „Lego“ parduotuvę pasaulyje. Tai buvo tikra iššūkio scena – nuotykių ieškotojai Raha Moharrak ir Aldo Kane’as pirmieji lenktyniavo, kuris greičiau ras ir sukonstruos naują „Lego“ kūrinį. Visa tai galite pamatyti filme, kuris pasiekiamas adresu .

„Lego Icons“ klasikinį „Land Rover Defender 90“ rinkinį VIP nariai galės įsigyti nuo balandžio 1 d. Nuo balandžio 4 d. rinkinį turės galimybę nusipirkti visi norintieji „Lego“ parduotuvėse ir internete. Rinkinio kaina Lietuvoje yra 239,99 Eur.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *