Kokios yra automobilių supirkimo kainos ir kur kreiptis dė supirkimo?

a pile of rusty abandoned vehicles
Photo by Vladyslav Huivyk on Pexels.com

Jūsų kieme stovi jau nenaudojamas automobilis? Ar žinojote, kad už jį galite gauti pinigų? Kam laikyti nenaudojamą transporto priemonę, kuri su metais tik genda, kai galima ją priduoti į supirktuvę ir gauti pinigų. Jeigu anksčiau tuo nesidomėjote, automobilių laužo supirkimo kainos gali Jus maloniai nustebinti.

Kokius automobilius galima priduoti?

Į metalo supirktuvę galima kreiptis norint priduoti ne tik įvairias metalo atliekas, bet ir turint nereikalingų automobilio dalių ar net norint priduoti visą automobilį. Supirktuvėje priimamos tiek automobilių dalys, tiek pilnos komplektacijos automobiliai. Nesvarbu, kokio amžiaus yra automobilis, kokia jo markė, nusidėvėjimas, ar jis veikia, kokie yra jo gedimai.

Už kiek superkami automobiliai?

Automobilių laužo supirkimo kainos priklauso nuo to, ką norite priduoti, Pavyzdžiui, visos komplektacijos automobilio supirkimo kaina dažniausiai yra apie 200 eurų už toną. Kaina svyruoja priklausomai nuo to, kokią ją nustato supirktuvė. Tad norėdami gauti daugiausiai pinigų, pasidomėkite bent kelių supirktuvių kainininkais. Kiek tonų automobilis sveria, už tiek Jums ir bus sumokėta.

Kaip jau minėta, priduoti galima ir atskiras automobilių dalis. Jos taip pat sveriamos. Pavyzdžiui, tokios atliekos kaip radiatoriai superkami po kelis eurus už kilogramą, už kilogramą aliuminio laužo iš automobilio mokama apie eurą. Tad net jeigu nenorite priduoti viso automobilio, bet turite atliekamų nenaudojamų automobilio dalių, už jas taip pat galite gauti pinigų.

Kur priduoti automobilį supirkimui?

Automobilių dalys ir pilnos komplektacijos automobiliai yra superkami automobilių laužynuose, taip pat tokias paslaugas teikia privatūs asmenys. Bet jeigu norite, kad Jūsų priduotos atliekos būtų sutvarkytos tinkamai, geriausiai rinktis specializuotas metalo laužo supirktuves, kurios veiklą vykdo oficialiai, viską dokumentuoja ir sąžiningai atsiskaito su klientais.

Jeigu norite priduoti pilnos komplektacijos automobilį tai taip pat galima padaryti specializuotose supirktuvėse. Nepamirškite, kad po tokios procedūros išduodama utilizavimo pažyma. Su ja galima gauti valstybės paramą mažiau taršioms transporto priemonėms įsigyti. Priklauso nuo tais metais valdžios patvirtintų tvarkų, utilizavus automobilį, galite pigiau įsigyti viešojo transporto bilietą, elektrinį paspirtuką ar dviratį.

Ar galima išsikviesti supirkėją?

Ypač tais atvejais, kai reikia priduoti visą automobilį, dažnai iškyla problema dėl jo gabenimo. Tad galite pasidomėti, kas atvyksta ir surenka automobilius. Žinoma, kad tokiu atveju automobilių laužo supirkimo kainos pasiūlymas gali būti šiek tiek mažesnis, tačiau Jums nereikės rūpintis automobilio gabenimu.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *